Uluslararası Kurslar

8-9-10 Mart 2024

Born To Walk

Eğitmen

Owen Lewis

İstanbul
Kayıt Ol
23-24 Mart 2024

EFDMA Sertifikalı Fasyal Distorsiyon Modeli Eğitimi

Eğitmen

Dr. Med. Ayhan Güdük

İstanbul
Kayıt Ol
18-19-20-21 NİSAN 2024

DNS Pediatri Eğitimi

Eğitmen

Magdalena Lepsikova, MPT

İstanbul
Kayıt Ol
19-20-21 Nisan 2024

Kraniyosakral Terapi 1

Eğitmen

Beate Ziegenhain

istanbul
Kayıt Ol
3-4-5 Mayıs 2024

CFSC Level 1-2 Certified Functional Strength Coach

Eğitmen

KEVIN CARR

İstanbul
Kayıt Ol
24 Nisan- 5 Mayıs 2024

ULUSLARARASI MANUEL LENF DRENAJI (MLD) SERTİFİKASYON PROGRAMI

Eğitmen

DOÇ. DR. NİLÜFER KABLAN

İstanbul
Kayıt Ol
11-12 Mayıs 2024

SFMA (Selektif Fonksiyonel Hareket Değelendirmesi)

Eğitmen

DR. ERİC LAZAR

İstanbul
Kayıt Ol
10-11-12 Mayıs

Pediatrik Problemlerde Osteopatik Tanı ve Tedavi Yöntemleri

Eğitmen

DANIELE ANTONIO 

İstanbul
Kayıt Ol
17-18-19 Mayıs 2024

David G.Simons Akademi Kuru İğneleme Eğitimi

Eğitmen

Dr. Fabio Gobbi, MD

İstanbul
Kayıt Ol
24-25-26 Mayıs 2024

DNS A Klinik Eğitimi

Eğitmen

Zuzana Susan, MPT

İstanbul
Kayıt Ol
22-23 Mayıs 2024

Yük Yönetimi: Daha Akıllı ve Zorlayıcı Antreman

Eğitmen

Dr. Tim Gabbett

İstanbul
Kayıt Ol
1-2 Haziran 2024

Kuru iğneleme – Temel Seviye

Eğitmen

Mohammad Javaherian

Ankara
Kayıt Ol
7-8-9 Haziran 2024

Lyon Method Skolyoz Eğitimi

Eğitmen

Dr. de Mauroy, SIRER

Ankara
Kayıt Ol
28-29-30 Haziran 2024

Fonksiyonel Fitness Koçluğu Seviye 1-2

Eğitmen

Eberhard Schlömmer

İstanbul
Kayıt Ol
5-6 Temmuz 2024

DNS Kadın Sağlığı- Gebelik Eğitimi

Eğitmen

Dr. Martina Jezkova

İstanbul
Kayıt Ol
4 Ocak 2024-12 Şubat 2025

ACADEMY OF LYMPHATIC STUDIES (ACOLS) LENFÖDEM SERTİFİKASYON PROGRAMI

Eğitmen

DOÇ. DR. NİLÜFER KABLAN

İstanbul
Kayıt Ol
5-10 Temmuz 2024

SSOL SCHROTH KURSU P-1

Eğitmen

Hagit Berdishevsky

İstanbul
Kayıt Ol
13-14 Temmuz 2024

Fundamental Capacity Screen (FCS)

Eğitmen

Eberhard Schlömmer

İstanbul
Kayıt Ol
29-30 Temmuz 2024

Nöro-Atletik Antrenmanlar / Beyin Temelli Antrenmanlar

Eğitmen

Patrick Meinart

İstanbul
Kayıt Ol
6-7-8 Eylül 2024

DNS A Klinik Eğitimi

Eğitmen

Dr. Martina Jezkova

İstanbul
Kayıt Ol
13-14-15 Eylül 2024

iTHRUST Academy Eklem Manipülasyon Eğitimi

Eğitmen

Dr. Giovanni Bonfanti D.O.F

İstanbul
Kayıt Ol
11-12-13 Ekim 2024

Anatomy Trains in Structure and Function

Eğitmen

Marius Kurkowski

İstanbul
Kayıt Ol
19-20 Ekim 2024

DNS Kalça Ve Omuz Eğitimi

Eğitmen

Zuzana Susan, MPT

İstanbul
Kayıt Ol
1-2-3 Kasım 2024

Functional Movement Screen Level 1-2

Eğitmen

DR. ERİC LAZAR

İstanbul
Kayıt Ol
5-6-7 Kasım 2024

DNS-C Klinik Eğitimi

Eğitmen

Dr. Martina Jezkova

İstanbul
Kayıt Ol
22-23-24 Kasım 2024

DNS B Klinik Eğitimi

Eğitmen

Zuzana Susan, MPT

İstanbul
Kayıt Ol
8-9-10-11 Aralık 2024

Exos Performance Mentoship Phase-1

Istanbul
Kayıt Ol
14-15 Aralık 2024

(DNS) Ayak, Diz ve Kalça Disfonksiyonu Eğitimi

Eğitmen

Zuzana Susan, MPT

İstanbul
Kayıt Ol
9-10 Ocak 2025

Oyun Stili Futbol Fitness Gelişim Periyodizasyonu

Eğitmen

RAYMOND VERHEIJEN

Galatasaray Florya Metin Oktay Tesisleri
Kayıt Ol
18-19 Ocak 2025

DNS Skolyoz

Eğitmen

Dr. Martina Jezkova

İstanbul
Kayıt Ol
6-7 Şubat 2025

Neurokinetic Therapy Level 1

Eğitmen

Kathy Dooley

İstanbul
Kayıt Ol
7-8-9 Şubat 2025

Sertifikalı Oxygen Advantage® Nefes Metodu Eğitici Eğitimi

Eğitmen

Patrick McKeown

İstanbul
Kayıt Ol
11-12 Şubat 2025

Franklin Method® Pelvik Taban Eğitimi

Eğitmen

Tom Waldron

İstanbul
Kayıt Ol
Haber bültenimize kayıt olun.